Besplatne radionice programiranja i multimedije za osmaše
Autor: Ljiljana Studeni, 20. 3. 2018.

Prva srednja informatička škola poziva sve zainteresirane osmaše da se tijekom proljetnih praznika prijave i dođu na besplatne radionice programiranja i multimedije.

Radionice će se održavati od 3.4. - 6.4. 2018. u Prvoj informatičkoj školi na adresi Vrhovec 48 u Zagrebu, svaki dan od 10,30 do 12,00 sati, a prilika su da učenici osmih razreda prošire svoje znanje iz informatike i time steknu bolje temelje za nastavak svoga obrazovanja.

Broj sudionika je ograničen, a svoje mjesto učenici mogu osigurati prijavom na tajnistvo@isi.com.hr.

Za uvećanje plakata kliknite na sliku!