Pozov: Otvoreni dan geologije 2018.
Autor: Ljiljana Studeni, 3. 3. 2018.

Na Prirodoslovno-matematičkom fakultetu održava se manifestacija Dan i noć na PMF-u. U sklopu toga organizirani su i Otvoreni dan geologije 2018.. koji će se održati 13. travnja 2018. od 10:00 do 16:00 sati, u prostorima Geološkog odsjeka, Horvatovac 102a.
Više informacija - pod "opširnije"

Geološki odsjek PMF-a osmu godinu zaredom organizira manifestaciju Otvoreni dan Geologije. Djelatnici i studenti Geološkog odsjeka nastojat će zainteresirenima približiti geologiju i prezentirati je na zanimljiv način kroz pet predavanja, pet radionica i četiri interaktivne izložbe.

Detalje o svim aktivnostima, kako doći do Geološkog odsjeka, kao i dojmove s prošlogodišnjih zbivanja, možete pronaći na mrežnoj stranici:

http://otvoreni dan geologije.weebly.com/

Sve detalje o Otvorenom danu geologije 2018. možete pronaći i u programu koji je priložen u privitku.

Otvoreni_dan_geologije_2018_Program.pdf (403.57 KB)