Maškare u Gradskoj knjižnici Jelkovec
Autor: Ljiljana Studeni, 19. 2. 2018.

O suradnji Gradske knjižnice Jelkovec i učenika 4.a razreda naše škole (učiteljica Anita Čer) u vrijeme Fašnika  –  pročitajte pod "opširnije".

Fotografije pogledajte OVDJE

Da knjižnica nije samo mjesto gdje se posuđuju i čitaju knjige još jednom su dokazali vrijedni knjižničari Gradske knjižnice Jelkovec koji su za učenike 4.a razreda i učiteljicu Anitu Čer u svojim prostorima, 12. 2. 2018. osmislili zanimljiv i zabavan program povodom maškara.

Bilo je tu puno igre, zabave i plesa pod maskama, a odabrane su i najbolje maske koje su dobile simbolične nagrade.

Za sve ostale tu su se našle krafne, grickalice i sokovi kojima su se učenici osvježili nakon zabave.

Napisala:

učiteljica Anita Čer