Treći razredi: Program Sedmi kontinent
Autor: Ljiljana Studeni, 11. 11. 2017.

Učenici trećih razreda su i ove godine sudjelovali u filmskom programu Sedmi kontinent udruge Djeca susreću umjetnost. Program je uvršten u terensku nastavu održanu 3.11.2017.

Ovako organiziran nastavni dan bio je bogat brojnim doživljajima i iskustvima učenika, kao i novim spoznajama.

Upoznali su dio središta svoje županije – Grad Zagreb, posjetili jednu kulturnu ustanovu u svome gradu, gledali iznimno topao i poučan iranski dječji film Djeca raja, prošli kvalitetnu filmsku radionicu te pogledali poticajnu izložbu pod nazivom Velika enigma svijeta.

Fotografije pogledajte OVDJE.